25/03/2010 – Persmededeling
VSOA – Politie keurt het ontwerpakkoord goed !!!
Ondanks enkele opmerkingen die nog zullen geformuleerd worden, doch dewelke niet van aard zijn de tekst te verwerpen, meent het Nationaal Comité van VSOA – Politie dat de tekstverbeteringen en verduidelijkingen die op haar vraag werden aangebracht, voldoende garanties inhouden dat zowel op federaal als lokaal vlak capaciteitsverhogingen kunnen tot stand gebracht worden, welke de veiligheid van de politieambtenaren op straat zullen verhogen. Ook inzake het luik sectorale onderhandelingen stelt VSOA – Politie vast dat de overheid gevolg gaf aan de door haar in laatste instantie op tafel gelegde verzuchtingen.
VSOA – Politie achtte het vorige week noodzakelijk om haar antwoord in beraad te houden, omdat zij toen geconfronteerd werd met teksten die op sommige punten te vaag waren en aldus te weinig garanties boden, inzonderheid naar de lokale politie.
Vandaag stellen we met tevredenheid vast dat de noodzakelijke verduidelijkingen werden verschaft alsook dat werd voorzien in extra middelen, nodig om de politiecapaciteit op federaal en lokaal vlak te versterken.
Jan SCHONKEREN
Nationaal Voorzitter
Dit kan je ook interessant vinden
- Nieuwe omzendbrief prioritair rijden: VAN DE POT GERUKT! – Vanuit een ivoren toren bevriest men de politiemensen op het terrein!
- Onderhandelingen sectoraal akkoord – Overheid houdt opnieuw zijn woord niet!
- Afbouw NAVAP – Zoekt de Minister het sociaal conflict op?
- Wetsvoorstel drugtest bij de Politie Het stigmatiseren van de politie mag nu stilletjes aan gaan stoppen.